Koning & Hartman introduceert een serie nieuwe Kenwood digitale portofoons.
Deze NX-320 portofoons kunnen gebruikt worden in bestaande Nexedge netwerken.
Een mix van analoge en digitale portofoons is daarbij mogelijk.
Hierdoor kan stap voor stap gemigreerd worden van analoog naar digitaal.
De nieuwe portofoons zijn compacter dan voorgaande modellen. Een nieuwe DSP staat garant voor verbeterde spraak kwaliteit. Encryptie van spraak en data is mogelijk.
OTAP: Over The Air Programmer
Nieuw is de “Over The Air Programmer” functionaliteit waarmee de portofoon op afstand geprogrammeerd kan worden.
Optie: Bellen via telefooncentrale
De NX-320 portofoons bieden de mogelijkheid om telefoongesprekken via een PSTN of PABX centrale te voeren.
MPT-1327 trunking
Later dit jaar wordt ook MPT-1327 trunking ondersteund.
Optie: Man down en GPS
Een ingebouwde motion sensor neemt waar of de gebruiker gevallen is, niet beweegt of aan het lopen is. De status kan worden verzonden naar een centrale beheer applicatie. De portofoons zijn daarnaast te combineren met GPS.
Levering
* Riemclip
* Verkorte handleiding
Portofoon ex batterij, lader en antenne
Meer informatie?
Deze Kenwood Nexedge portofoons hebben nog veel meer nieuwe functionaliteiten waarover wij u graag verder informeren. Neem contact met ons op voor meer informatie.