S6700-24-EI

Huawei

S6700-24-EI

S6700-24-EI, 24 x GE SFP/10 GE SFP+, Chassis, Dual Slots of power (2nd power module is optional)

Prijs op aanvraag

Omschrijving

De S6700 serie 10GE, layer 3 switches

De S6700 serie switches zijn next-generation 10 Gbit box switches, die ingezet kunnen worden als access switch naar servers in grotere (internet) datacenters of als core switch binnen een campus netwerk voor 10 Gbit/s traffic aggregation. Daarbij leveren de S6700 switches uitgebreide diensten die klanten helpen schaalbare, beheersbare, betrouwbare en veilig datacenters te bouwen. De S6700 is beschikbaar in de modellen; S6700-24-EI en S67-48-EI.

Kenmerken:
  • Hoge capaciteit
  • High-density
  • 10 Gbit/s access
  • Uitgebreide security policies
  • Hoge betrouwbaarheidsmechanismen
  • Verbeterde QoS controle mechanismen
  • Zeer schaalbaar
  • Eenvoudig in beheer
Lees

Specificaties

Productcode: 2352768

Gerelateerde producten

OSXD22N00

Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(1310nm,0.22km,LC,LRM)

op aanvraag

OSX010000

Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1310nm,10km,LC)

op aanvraag

OSX040N01

Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,40km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1471

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1471nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1491

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1491nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1511

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1511nm,80km,LC)

op aanvraag

W0PSA5000

500W AC Power Module (grey)

op aanvraag

S-SFP-GE-LH40-SM1550

Optical Transceiver, eSFP, GE, Single-mode Module (1550nm, 40km, LC)

op aanvraag

eSFP-GE-ZX-SM1550

Optical Transceiver, eSFP, GE, Single-mode Module (1550nm, 100km, LC)

op aanvraag

SFP-GE-LX-SM1490-BIDI

Optical Transceiver, eSFP, GE, BIDI, Single-mode Module (TX1490/RX1310, 10km, LC)

op aanvraag

SFP-GE-LX-SM1310-BIDI

Optical Transceiver, eSFP, GE, BIDI, Single-mode Module (TX1310/RX1490, 10km, LC)

op aanvraag

LS6MCABLE001

SFP+ Stacking Cable (100cm,including two Stacking module)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1551

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1551nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1571

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1571nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1591

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1591nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1611

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1611nm,80km,LC)

op aanvraag

SFP-FE-LX-SM1310-BIDI

Optical Transceiver,eSFP,FE,BIDI Single-mode Module(TX1310/RX1550,15km,LC)

op aanvraag

SFP-FE-LX-SM1550-BIDI

Optical Transceiver,eSFP,FE,BIDI Single-mode Module(TX1550/RX1310,15km,LC)

op aanvraag

SFP-FE-SX-MM1310

Optical Transceiver,SFP,100M/155M,Multi-mode Module(1310nm,2km,LC)

op aanvraag

SFP-1000BaseT

Electrical Transceiver, SFP, GE. Electrical Interface Module (100m RJ45)

op aanvraag

LS6MCABLE003

SFP+ Stacking Cable (300cm,including two Stacking module)

op aanvraag

OMXD30000

Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

op aanvraag
Lees
 
S6700-24-EI