S5700-52C-EI

Huawei

S5700-52C-EI

S5700-52C-EI, 48 x 10/100/1000Base-T, Chassis, Dual Slots of power (without Flexible Card and extra Power Module)

Prijs op aanvraag

Omschrijving

S5700-52C-EI (layer 3) switch

De S5700-EI serie gigabit enterprise switches (S5700-EI) zijn next-generation energie besparende switches ontwikkeld door Huawei die voldoen aan de vereisten voor high-bandwidth access en Ethernet multi-service aggregatie. Gebaseerd op cutting-edge hardware en Huawei Versatile Routing Platform (VRP) software, levert de S5700-EI grote switching capaciteit en high-density GE ports om 10 Gbit/s upstream transmissies uit te voeren.

De S5700-EI kan worden ingezet in verschillende enterprise network scenario's. Hij kan bijvoorbeeld fungeren als een access of aggregation switch op een campus network. Of als een gigabit access switch in een Internet data center (IDC), of als een desktop switch die 1000 Mbit/s access levert voor terminals. De S5700-EI is eenvoudig te installeren en onderhouden, reduceert workloads voor network planning, -bouw en -onderhoud. De S5700-EI maakt gebruik van geavanceerde betrouwbaarheid, security en energieverbruik technologieen, die enterprise customers helpen een next generation IT network te bouwen.

Krachtige en uitgebreide features
De S5700-EI ondersteunt IGMP v1/v2/v3 snooping, IGMP filter, IGMP fast leave en IGMP proxy. Hij ondersteunt line-speed replicatie van multicast packets tussen VLANs, multicast load balancing tussen member interfaces van een trunk en controleerbare multicast, die voldoet aan de requirements voor IPTV services en andere multicast services.

De S5700-EI biedt de Multi-VPN-Instance CE (MCE) function om gebruikers af te schermen in verschillende VLANs op een device, en verzekerd te zijn van data security, het reduceren van kosten en uitgebreide betrouwbaarheidsmechanismen.
Naast STP, RSTP en MSTP ondersteunt de S5700-EI enhanced Ethernet reliability technologies zoals Smart Link en RRPP (Rapid Ring Protection Protocol), dat millisecond-level protection switchover implementeert en network reliability verzekert. Bovendien biedt het Smart Link multi-instance en RRPP multi instance om load balancing te realiseren tussen links om bandbreedte gebruik te optimaliseren.

De S5700-EI ondersteunt verbeterde trunking (E-Trunk) die een CE in staat stelt om dual-homed naar twee PEs (S5700s) te zijn. E-Trunk verbetert link reliability tussen devices enorm en realiseert link aggregatie tussen devices. Dit verbetert reliability van access devices.

De S5700-EI Ondersteunt het Smart Ethernet Protection (SEP) protocol, een ring network protocol toegepast op de link layer van een Ethernet network. SEP kan gebruikt worden op open ring networks and worden uitgerold op upper-layer aggregation devices om snelle switchover (within 50 ms) te realiseren, die non-stop transmissie van services verzekert. SEP voorziet in eenvoud, hoge reliability, fast switchover, eenvoudig onderhoud, en een flexibele topologie om network planning en management te faciliteren.
Lees

Specificaties

Productcode: 2352354

Gerelateerde producten

CWDM-SFPGE-1471

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1471nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1511

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1511nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1531

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1531nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1551

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1551nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1571

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1571nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1591

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1591nm,80km,LC)

op aanvraag

LS5M100PWA00

AC Power Module

op aanvraag

S-SFP-GE-LH40-SM1550

Optical Transceiver, eSFP, GE, Single-mode Module (1550nm, 40km, LC)

op aanvraag

eSFP-GE-ZX-SM1550

Optical Transceiver, eSFP, GE, Single-mode Module (1550nm, 100km, LC)

op aanvraag

SFP-GE-LX-SM1490-BIDI

Optical Transceiver, eSFP, GE, BIDI, Single-mode Module (TX1490/RX1310, 10km, LC)

op aanvraag

SFP-GE-LX-SM1310-BIDI

Optical Transceiver, eSFP, GE, BIDI, Single-mode Module (TX1310/RX1490, 10km, LC)

op aanvraag

ES5D21X02S00

2-Port GE SFP or 10GE SFP+ Optical Interface Card (Used In S5710 EI Series)

op aanvraag

SFP-FE-LX-SM1310-BIDI

Optical Transceiver,eSFP,FE,BIDI Single-mode Module(TX1310/RX1550,15km,LC)

op aanvraag

SFP-FE-LX-SM1550-BIDI

Optical Transceiver,eSFP,FE,BIDI Single-mode Module(TX1550/RX1310,15km,LC)

op aanvraag

ES5D001VST00

Ethernet Stack Interface Card(Including Stack Card,100cm Stack Cable) (EI/SI series)

op aanvraag

ES5D000X4S00

4-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card (Including 4-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card,Extend Channel Card)

op aanvraag

ES5D000X2S00

2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card

op aanvraag

ES5D000G4S00

4-Port GE SFP Optical Interface Card(Used In 5700 EI Series)(Including 4-Port GE SFP Optical Interface Card,Extend Channel Card)

op aanvraag

SFP-FE-SX-MM1310

Optical Transceiver,SFP,100M/155M,Multi-mode Module(1310nm,2km,LC)

op aanvraag

LS6MCABLE001

SFP+ Stacking Cable (100cm,including two Stacking module)

op aanvraag

LS6MCABLE003

SFP+ Stacking Cable (300cm,including two Stacking module)

op aanvraag

LS6MS10S0100

SFP+ Active High Speed Cable(1000cm,including two Stacking module)

op aanvraag
Lees
 
S5700-52C-EI