S5700-28C-PWR-SI

Huawei

S5700-28C-PWR-SI

S5700-28C-PWR-SI, 24 x 10/100/1000Base-T, Console port, ETH port, PoE, Chassis, Dual Slots of power (without Flexible Card and extra Power Module)

Prijs op aanvraag

Omschrijving

S5700-SI series Gigabit Layer 3 switches
De S5700-SI series zijn Gigabit Layer 3 Ethernet switches gebaseerd op een nieuwe generatie, high-performance
hardware voorzien van het Huawei Versatile Routing Platform (VRP). De switches leveren a large hoogvermogen, high-density GE interfaces en 10GE uplink interfaces. Met uitgebreide service features en IPv6 forwarding mogelijkheden, kunnen S5700-SI serie switches worden ingezet in verschillende scenario's. Ze kunnen bijvoorbeeld worden ingezet als access of aggregatie switch binnen campus netwerken of als een access switch in data centers.

S5700-SI serie switches integreren vele geavanceerde technologieen voor betrouwbaarheid, veiligheid en energie besparing. Installatie en onderhoud zijn eenvoudig, intuitief en gebruiksvriendelijk om operationele kosten en onderhoudskosten te reduceren. S5700-SI series switches helpen organisaties next-generation IT netwerken te bouwen.

Product features en highlights
  • Krachtige ondersteuning voor services
  • Omvangrijke betrouwbaarheidsmechanismen
  • Goed ontworpen QoS policies en security mechanismen
  • Eenvoudig te implementeren en onderhoudsvrij
  • Power over Ethernet ondersteuning (voor switches met PWR in de artikelnaam)
  • Zeer schaalbaar
  • Verschillende IPv6 features
Lees

Specificaties

Productcode: 2354137
S5700-28C-PWR-SI

Switch Configurations
Height: 1RU
Downlink ports: 20*10/100/1000 Base-T + 4*Combo(10/100/1000Base-T or 100/1000Base-X)
Uplink ports: Optional subcard 1: 2*10GE XFP, Optional subcard 2: 4*1000BASE-X, Optional subcard 3: 2*10GE SFP+, Optional subcard 4: 4*10GE SFP+
10GE port
Serial port: 1 Console
Out-of-band MEth port
USB port: 1*USB1.1
Stacking Ports: 2*12G stack port (rear stack card)

Performance
Switching Capacity: 144Gbps
Forwarding Rate: 96Mpps
SDRAM: 256M
FLASH: 32M

Layer 2 Switching
Jumbo Frame: 10224
MAC addresses: 16K
VLAN: 4094

Layer 3 Routing
IPv4 unicast routes 4K
IPv6 unicast routes 2K
IPv4 static routes 1K
IPv6 static routes 1K
IPv4 route protocol RIP
IPv6 route protocol RIPng

POE
802.3at

Stacking
Max Stacking Switches: 9

Power Supply Specifications
Current range: Max input power: 7A, Max output power: 12V: 10A
Power supply redundancy: 1+1 backup. The backup power supply is optional.
Power consumption: 836W (with 2*10GE subcards; device power consumption: 96W;
power consumption of PD: 740W)

Heat dissipation
Mode: Heat dissipation with fan, intelligent fan speed adjustment
Fan quantity: 2
Heat consumption (BTU per hour): 328

Environmental Range
Working temperature: 0~50℃
Storage temperature: -40~70℃
Humidity: 10%-90%
Altitude : ≤ 2000 m
Noise (normal temperature): 45dBA

Physical status
Dimensions (H x W x D): 442*420*43.6
Weight: 5.3 kg (including a 500 W power supply and a fan tray)
MTBF(years): With 2*10GE subcards:
Lees

Gerelateerde producten

W0PSA5000

500W AC Power Module (grey)

op aanvraag

S-SFP-GE-LH40-SM1550

Optical Transceiver, eSFP, GE, Single-mode Module (1550nm, 40km, LC)

op aanvraag

eSFP-GE-ZX-SM1550

Optical Transceiver, eSFP, GE, Single-mode Module (1550nm, 100km, LC)

op aanvraag

SFP-GE-LX-SM1490-BIDI

Optical Transceiver, eSFP, GE, BIDI, Single-mode Module (TX1490/RX1310, 10km, LC)

op aanvraag

SFP-GE-LX-SM1310-BIDI

Optical Transceiver, eSFP, GE, BIDI, Single-mode Module (TX1310/RX1490, 10km, LC)

op aanvraag

ES5D21X02S00

2-Port GE SFP or 10GE SFP+ Optical Interface Card (Used In S5710 EI Series)

op aanvraag

LS6MCABLE001

SFP+ Stacking Cable (100cm,including two Stacking module)

op aanvraag

LS6MCABLE003

SFP+ Stacking Cable (300cm,including two Stacking module)

op aanvraag

LS6MS10S0100

SFP+ Active High Speed Cable(1000cm,including two Stacking module)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1471

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1471nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1491

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1491nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1511

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1511nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1531

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1531nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1551

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1551nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1571

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1571nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1591

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1591nm,80km,LC)

op aanvraag

CWDM-SFPGE-1611

CWDM Optical Transceiver,eSFP,2.5G,Single-mode Module(1611nm,80km,LC)

op aanvraag

SFP-FE-LX-SM1310-BIDI

Optical Transceiver,eSFP,FE,BIDI Single-mode Module(TX1310/RX1550,15km,LC)

op aanvraag

SFP-FE-LX-SM1550-BIDI

Optical Transceiver,eSFP,FE,BIDI Single-mode Module(TX1550/RX1310,15km,LC)

op aanvraag

ES5D001VST00

Ethernet Stack Interface Card(Including Stack Card,100cm Stack Cable) (EI/SI series)

op aanvraag

ES5D000X4S00

4-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card (Including 4-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card,Extend Channel Card)

op aanvraag

ES5D000X2S00

2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card

op aanvraag

ES5D00G4SA00

4-Port GE SFP Optical Interface Card(Used In 5700 SI Series)(Including 4-Port GE SFP Optical Interface Card,Extend Channel Card)

op aanvraag

SFP-FE-SX-MM1310

Optical Transceiver,SFP,100M/155M,Multi-mode Module(1310nm,2km,LC)

op aanvraag
Lees
 
S5700-28C-PWR-SI