S5700-26X-SI-12S-AC

Huawei

S5700-26X-SI-12S-AC

S5700-26X-SI-12S-AC, 12 x GE RJ45,12 GE SFP,2 10GE SFP+

Prijs op aanvraag

Omschrijving

S5700-SI series Gigabit Layer 3 switches
De S5700-SI series zijn Gigabit Layer 3 Ethernet switches gebaseerd op een nieuwe generatie, high-performance
hardware voorzien van het Huawei Versatile Routing Platform (VRP). De switches leveren hoogvermogen, high-density GE interfaces en 10GE uplink interfaces. Met uitgebreide service features en IPv6 forwarding mogelijkheden, kunnen S5700-SI serie switches worden ingezet in verschillende scenario's. Ze kunnen bijvoorbeeld worden ingezet als access of aggregatie switch binnen campus netwerken of als een access switch in data centers.

S5700-SI serie switches integreren vele geavanceerde technologieen voor betrouwbaarheid, veiligheid en energie besparing. Installatie en onderhoud zijn eenvoudig, intuitief en gebruiksvriendelijk om operationele kosten en onderhoudskosten te reduceren. S5700-SI series switches helpen organisaties next-generation IT netwerken te bouwen.

Product features en highlights
  • Krachtige ondersteuning voor services
  • Omvangrijke betrouwbaarheidsmechanismen
  • Goed ontworpen QoS policies en security mechanismen
  • Eenvoudig te implementeren en onderhoudsvrij
  • Power over Ethernet ondersteuning (voor switches met PWR in de artikelnaam)
  • Zeer schaalbaar
  • Verschillende IPv6 features
Lees

Specificaties

Productcode: 2354039

Switch Configurations

Height: 1RU
Downlink ports: 12*10/100/1000BASE-T+12*1000Base-X
Uplink ports: 2*10GE SFP+port (support auto adaption to GE port)
10GE ports: Yes
Serial port: 1 Console
Out-of-band MEth port: Yes

Performance
Switching Capacity: 144Gbps
Forwarding Rate: 66Mpps
SDRAM: 256M
FLASH: 32M

Layer 2 Switching
Jumbo Frame: 10224
MAC addressen: 16K
VLAN’s: 4094

Layer 3 Routing
IPv4 unicast routes:4K
IPv6 unicast routes: 2K
IPv4 static routes: 1K
IPv6 static routes: 1K
IPv4 route protocol: RIP
IPv6 route protocol: RIPng

Power Supply Specifications
Max input power: 2A
Power supply redundancy: Single built-in power supply, working with an RPS in redundancy mode
Power consumption: 42.3W

Heat dissipation
Mode: Heat dissipation with fan, intelligent fan speed adjustment
Fan quantity: 2
Heat consumption (BTU per hour): 144

Environmental Range
Working temperature: 0~1800 m: 0~50℃, 1800~4000 m: decrease 1℃ when the altitude increases every 220 m
Storage temperature: -40~70℃
Humidity: 5%-95%
Altitude : ≤ 4000 m
Noise (normal temperature): < 56.3dBA

Physical status
Dimensions (H x W x D): 43.6 * 442 * 310
Weight: 4.7kg
MTBF(years): 91.74
MTTR (hours): 2
Lees

Gerelateerde producten

OSXD22N00

Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(1310nm,0.22km,LC,LRM)

op aanvraag

OSX010000

Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1310nm,10km,LC)

op aanvraag

OSX040N01

Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,40km,LC)

op aanvraag

LE2MXSC80FF0

10GBase-ZR Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,80km,LC)(Linear)

op aanvraag

SFP-FE-LX-SM1310-BIDI

Optical Transceiver,eSFP,FE,BIDI Single-mode Module(TX1310/RX1550,15km,LC)

op aanvraag

SFP-FE-LX-SM1550-BIDI

Optical Transceiver,eSFP,FE,BIDI Single-mode Module(TX1550/RX1310,15km,LC)

op aanvraag

S-SFP-GE-LH40-SM1550

Optical Transceiver, eSFP, GE, Single-mode Module (1550nm, 40km, LC)

op aanvraag

eSFP-GE-ZX-SM1550

Optical Transceiver, eSFP, GE, Single-mode Module (1550nm, 100km, LC)

op aanvraag

SFP-GE-LX-SM1490-BIDI

Optical Transceiver, eSFP, GE, BIDI, Single-mode Module (TX1490/RX1310, 10km, LC)

op aanvraag

SFP-GE-LX-SM1310-BIDI

Optical Transceiver, eSFP, GE, BIDI, Single-mode Module (TX1310/RX1490, 10km, LC)

op aanvraag

OMXD30000

Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

op aanvraag

LE2MGSC40ED0

Optical Transceiver,eSFP,GE,BIDI Single-mode Module(TX1490/RX1310,40km,LC)

op aanvraag

LE2MGSC40DE0

Optical Transceiver,eSFP,GE,BIDI Single-mode Module(TX1310/RX1490,40km,LC)

op aanvraag

ES5D001VST00

Ethernet Stack Interface Card(Including Stack Card,100cm Stack Cable) (EI/SI series)

op aanvraag

ES5D000X2S00

2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card

op aanvraag

SFP-FE-SX-MM1310

Optical Transceiver,SFP,100M/155M,Multi-mode Module(1310nm,2km,LC)

op aanvraag
Lees
 
S5700-26X-SI-12S-AC