Training CitectSCADA Historian
Locatie: Amsterdam
Koning & Hartman is als leverancier van CitectSCADA als geen ander instaat om u in 3 dagen de basiskennis van CitectSCADA Historian bij te brengen.
Deze training wordt meerdere malen per jaar op dinsdag t/m donderdag van 9.00 t/m 16.00 in onze vestiging in Amsterdam gegeven. De datum kan in overleg worden vastgesteld.
Het doel van deze training is om de deelnemer is staat te stellen om zelfstandig een project te maken met CitectSCADA Historian. Om er voor te zorgen dat de groep zo goed mogelijk bij elkaar past worden alle deelnemers een paar dagen voor de aanvang door de trainer persoonlijk gebeld.
De inhoud van de training
• Wat is CitectSCADA Historian?
• De componenten
• Taken
• Events
• Publiseren van data
• Configureren van Tags
• Beveiliging
• Webserver client
• Statische analyse met Excel
• SQL Server 2005 Reporting Services
• Backfill Manager
• Historian Interpolation
Uiteraard biedt Koning & Hartman u een uitstekende lunch aan in ons restaurant; dit geeft u de mogelijkheid om te netwerken met collega’s.
De prijs van deze training is €1500,-. Voor partners van Koning & Hartman is deelname conform het contract gratis. De datum voor deze training bespreken we graag in onderling overleg met u.
Als u nog vragen heeft over deze of andere trainingen, dan horen wij dit graag.
Klik hier voor de route beschrijving naar ons kantoor te Amsterdam.